deltasoon

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Kasutab deltasoon

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga prednisooni lastel. Kuid lastel on suurem tõenäosus on aeglasem ja luuprobleeme kui prednisooni kasutatakse pikka aega. Soovituslik annus ei tohi ületada, ja tuleb patsienti ravi ajal hoolikalt jälgida.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga prednisooni eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja annuse korrigeerimine eakatele patsientidele, kes saavad prednisooni.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Enne Kasutades deltasoon

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad prednisooni. See ei pruugi olla omased deltasoon. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada riski soovimatut mõju.

Võtke seda ravimit koos toiduga või piima, et vältida mao ärritust.

Neelake viivitatud vabanemisega tablett tervelt. Ärge purustage, murdke või närida.

Mõõda suulise vedelikku märgistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Prednisone Intensol ™ lahendus on kontsentreeritud vedelik. Mõõda kontsentreeritud vedelik koos spetsiaalse suulise tilguti, mis on koos paketiga.

Kui te kasutate seda ravimit pikka aega, ei äkki kasutamine lõpetada, ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Teil võib tekkida vajadus väheneb aeglaselt annust enne ravi täielikult.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine prednisooni

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Viska ära kõik kasutamata Prednisone Intensol ™ lahendus 90 päeva jooksul pärast pudeli avamist esimest korda.

Kui Te võtate seda ravimit pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastusi soovimatute toime, mis võib olla tingitud ravimi. Vere- või uriinianalüüsi võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Kui te kasutate seda ravimit pikka aega, rääkige oma arstile mingit täiendavat stressi või ärevus oma elu, sealhulgas muud terviseprobleemid ja emotsionaalne stress. Teie selle ravimi annuse võib olla vaja muuta lühikest aega kui teil on ekstra stressi.

Kasutades liiga palju seda ravimit või kasutada seda pikka aega, võib suurendada riski, neerupealistes probleeme. Rääkige oma arstile, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest, kui te kasutate seda ravimit: nägemise hägustumine; pearinglus või minestamine, kiire, ebakorrapäraste või südamepekslemine, suurenenud janu või urineerimine, ärrituvus või ebatavaline väsimus või nõrkus .

See ravim võib põhjustada teil saada tavalisest sagedamini infektsioone. Vältida inimesed, kes on haiged või on infektsioonide ja peske käed tihti. Kui olete kokku puutunud tuulerõuged või leetrid, rääkige sellest kohe oma arstile. Kui hakkad on palavik, külmavärinad, kurguvalu või mõni muu infektsiooni, pöörduge kohe arsti poole.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal deltasoon

Pöörduge kohe arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, silmavalu või muu muutus tekib nägemise ajal või pärast ravi. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Kuigi teid ravitakse prednisooni, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsiinid) ilma arsti nõusolekuta. Prednisone võib alandada organismi vastupanuvõimet ja vaktsiin ei pruugi töötada nii hästi või võite saada nakkuse vaktsiini tähendas, et takistada. Lisaks ei peaks sa ümber teisi isikuid, kes elavad oma majapidamises, kes saavad elusvaktsiinide sest on olemas võimalus, võiksid nad läbida viiruse teile. Mõned näited elusvaktsiinideks hulka leetrite, mumpsi, gripp (nina gripivaktsiini), polioviirus (suulises vormis), rotaviiruse ja punetiste. Ärge neile lähedal ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

See ravim võib põhjustada muutusi meeleolu või käitumise mõned patsiendid. Rääkige oma arstile, kui teil on depressioon, meeleolumuutused, vale või ebatavaline tunne heaolu; unehäired või isiksuse muutused selle ravimi võtmise ajal.

See ravim võib põhjustada luude hõrenemist (osteoporoos) või aeglase kasvu lastel kui kasutada pikka aega. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid luuvalu või kui teil on suurenenud risk osteoporoosi. Kui teie laps kasutab seda ravimit, rääkige arstile, kui te arvate, et teie laps ei kasva korralikult.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. See ravim võib mõjutada tulemusi teatud naha testid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Deltasoon kõrvaltoimed

Deltasoon (prednisoloon)

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus Kategooria Mitu Risk sõltub kasutusviisist

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Põletikuliste seisundite prednisooni, deksametasooni, metüülprednisoloon, hüdrokortisoon, betametasoon

Allergilisi reaktsioone prednisooni metasiini, Benadryl, triamsinolooni difenhüdramiini, Phenergan

Reumatoidartriit Humira, Plaquenil, hüdroksüklorokviini sulfasalazin, Enbrel Remicade

Põletikulise soolehaiguse prednisooni, deksametasooni, hüdrokortisoon, budesoniidi, asatiopriin, Decadron