dekstrometorfaani

Therapeutic Klass: köhapärssiv

Kasutab dekstrometorfaani

Dekstrometorfaanilt leevendab köha tegutsedes otse Köhakeskus ajus.

dekstrometorfaani on võimalik osta ilma retseptita.

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe dekstrometorfaani järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon dekstrometorfaani või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine dekstrometorfaanini lastele kasutamiseks teistes vanuserühmades, dekstrometorfaani ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme lastel 4-aastased ja vanemad kui ta seda teeb täiskasvanud.

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Enne Kasutades dekstrometorfaani

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine dekstrometorfaanini eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate dekstrometorfaani, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades dekstrometorfaani mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades dekstrometorfaani ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades dekstrometorfaani mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise dekstrometorfaani. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Tee kindlasti oma tervishoiutöötaja teab kui te olete madala naatriumisisaldusega, vähese suhkrusisaldusega või mõneks muuks erakordseks dieeti. Enamik ravimid sisaldavad rohkem kui nende toimeainet, ning paljud vedelik ravimid sisaldavad alkoholi.

Kasutage dekstrometorfaani ainult vastavalt arsti või suundades sildil. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst või etiketti ütleb. Ehkki see toime on juhtunud harva, dekstrometorfaan muutunud harjumust (põhjustades vaimset või füüsilist sõltuvust) mõnedel isikutel, kes kasutasid liiga palju pikemat aega.

Annus dekstrometorfaani puhul erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid dekstrometorfaani. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse dekstrometorfaani, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui teie köha ei ole paranenud pärast 7 päeva, kui kurguvalu ei ole paranenud pärast 2 päeva, kui teil on kõrge palavik, nahalööve või jätkates peavalu koos köha või kui astma või kõrge vererõhk on olemas, kontrollige oma arst. Need märgid võib tähendada, et teil on muid terviseprobleeme.

Lahusta imemistabletid suus ettevaatlik, et vähendada lämbumisriski.

Õige kasutamine dekstrometorfaani

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal dekstrometorfaani

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Köha Benadryl, bensonataat, Dilaudid difenhüdramiini, Mucinex, kodeiin, guaifenesiin, hüdromorfoon, Tylenol kodeiini # 3, paratsetamooli / hydrocodone, Lortab Tessalon Perles atsetaminofeeni / kodeiin, Cheratussin AC, Tessalon metasiini DM, ROBITUSSIN Köha + rinnakongestioone DM , Tussionex Pennkinetic, Mucinex DM, Delsym, kodeiin / prometasiin, Tylenol kodeiini, hüdrometeoroloogias, Tylenol kodeiini # 4

dekstrometorfaani kõrvaltoimed

dekstrometorfaani