degareliksiga nahaalust

Kasutab degareliksiga

Therapeutic Klass: Antiandrogeenravi

Farmakoloogilise Klass: luteiniseeriv hormoon vabastava hormooni antagonist

Enne Kasutades degareliksiga

degareliksiga on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest degareliksiga järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon degareliksiga või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju degareliksiga lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga degareliksiga eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate degareliksiga, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Õige kasutamine degareliksiga

Kasutades degareliksiga mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades degareliksiga ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise degareliksiga. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle degareliksiga. degareliksiga manustatakse shot naha all kõhu piirkonnas.

degareliksiga kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt infolehte. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

degareliksiga tuleb pöörata kindla graafiku alusel. Kui te unustate annuse võtmata, võtke ühendust oma arstiga, home health hooldaja või ravi kliinikus juhiseid.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et degareliksiga töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

degareliksiga võib põhjustada muutusi südame rütmi nimetatakse QT intervalli. See seisund võib muutuda südame löögisageduse (kiiremini või aeglasemalt) ja võivad põhjustada valu rindkeres, pearinglus, minestamine, või õhupuudus. Võta kohe oma arstile, kui teil on mõni neist sümptomitest või tekib küsimusi.

degareliksiga võib väheneda luutiheduse kui kasutatakse pikka aega. Madal luutihedus võib põhjustada luud nõrgaks või osteoporoos. Kui teil on küsimusi selle küsige oma arstilt.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal degareliksiga

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Eesnäärmevähi östradiooli, Premarin’i, Luproni, Estrace, bikalutamiid, Casodexiga, Taxotere, Xtandi, Zytiga, dotsetakseel, Zoladex, ELIGARD’ile, Luproni Depot, leuproliidirühmas, abiraterooni, flutamide, Trelstari FIRMAGON, enzalutamide, konjugeeritud östrogeenide, triptoreliinil, gosereliinilahus, mitoksantrooni

degareliksiga kõrvaltoimed

degareliksiga