decavac

Ravimite klassi: Vaktsiini

Kasutab Decavac

Difteeria on raske haigus, mis võib põhjustada hingamisraskusi, südame probleemid, närvikahjustused, kopsupõletik, ja võib-olla surma. Risk raske haigus on suurem väikelastele ja eakatele.

Teetanuse (tuntud ka kui lockjaw) on väga tõsine haigus, mis põhjustab tugevat lihaste spasmid, mis muudavad lihased väga jäik või kange. Lihasspasmid võivad olla piisavalt tugev, et põhjustada luumurdude selg. Haigus võib põhjustada ka hingamisprobleemid, neelamishäired, krambid, ja võib-olla surma.

See vaktsiin manustatakse ainult või otsese järelevalve all arst.

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Difteeria ja teetanustoksoidid vaktsiini Pediatric Kasutamine lastel 7-aastased ja vanemad. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Decavac® vaktsiini noorematele lastele 7-aastane. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Decavac

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju Decavac® vaktsiini ei ole tehtud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui teil on selle vaktsiini saamist, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad difteeria ja teetanuse vaktsiin. See ei pruugi olla omased Decavac. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda vaktsiini. See Vaktsiini manustatakse tulistas ühte lihaseid, tavaliselt reie imikutele või õla vanematele lastele, noortele ja täiskasvanutele.

Sõltuvalt lapse vanusest, see Vaktsiini manustatakse rida 3 või 4 annust. Teismelised ja täiskasvanud saavad kokku 3 annust.

Pärast esimest lasud, teie või teie laps peaks saama võimendusannusega iga 10 aasta tagant.

On oluline, et teie või teie laps saab kogu doosi vaktsiini selles seerias. Püüdke hoida kõik oma arstivisiiti. Kui te unustate annuse, pange endale võimalikult kiiresti.

On väga oluline, et teie või teie laps tagasi oma arsti kabinetti õigel ajal järgmise annuse. Kindlasti teavitada oma arsti kõikidest soovimatuid tagajärgi, mis tekivad pärast vaktsiini saama.

Kui teil või teie lapsel tekib nahalööve, nõgestõbi, või allergiline reaktsioon pärast vaktsineerimist, rääkige sellest kohe oma arstile.

Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on allergia lateksi kummi. Eeltäidetud süstlad või pudel vaktsiin võib sisaldada loodusliku kautšuki lateks. See võib tekitada allergilisi reaktsioone patsientidel, kes on tundlikud lateksi.

See vaktsiin ei ravi aktiivne infektsioon. Kui teil või teie lapsel on infektsioon põhjustatud difteeria või teetanuse, siis tuleb ravim infektsioon.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Õige kasutamine difteeria ja teetanuse vaktsiin

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Teetanuse profülaktika teetanustoksoid, Adacel (Tdapi manustamist andis), Boostrix’i (Tdapi manustamist andis), Pentacel, Tenivac (Td), Pediarix®, difteeriatoksoidiga / teetanustoksoid, Kinrix, Daptacel (DtaP)

Difteeria profülaktika Adacel (Tdapi manustamist andis), Boostrix’i (Tdapi manustamist andis), Pentacel, Tenivac (Td), Pediarix®, difteeriatoksoidiga / teetanustoksoid, Daptacel (DtaP), Kinrix, Quadracel, Infanrix (DtaP)

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Decavac

 või minna liituda Decavac (Td) tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Decavac kõrvaltoimed

Decavac (Td) (difteeriatoksoidiga / teetanustoksoid)