DaTSCAN’I

Therapeutic Klass: diagnostiline aine, Radiofarmatseutikume Imaging

Kasutab DaTSCAN’I

Ioflupaani I123 kasutatakse protseduuri nimetatakse ühe footoni emissiooni (SPECT) skaneerida, et aidata oma arsti näha pilti oma aju. See ravim aitab määrata, kas Sul sümptomid (värinad), mis on tingitud parkinsonismi sündroomid (nt Parkinsoni tõbi, mitu atroofia ja progresseeruv supranukleaarne halvatus).

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all ning arst erikoolituse nukleaarmeditsiini.

Otsustades kasutada diagnostiline test, mis tahes riske test tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Ka teised asjad võivad mõjutada testi tulemusi. Selle katse järgmise tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Ioflupaani I123 ei ole näidustatud kasutamiseks lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Ioflupaani ma 123 eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vananemisega seotud probleeme neerudega, mis võib eeldada ettevaatlik selles populatsioonis.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades DaTSCAN’I

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada seda diagnostiline test. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid enne, kui olete SPECT- lugema.

Sa pead urineerida kohe ja nii tihti kui võimalik 48 tunni jooksul pärast ravimi kasutamist. Joo palju vedelikku enne ja pärast seda ravimit, et sa ei liigu enam uriiniga.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme väga tihedalt, kui olete selle ravimi saamist. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada.

See ravim võib põhjustada allergilisi reaktsioone. Rääkige oma arstile, kui teil on hingamisraskused või neelamisraskused, palavik, nõgestõbi, sügelus nahal, iiveldus, naha punetus, eriti kõrvade ümber; turse silmade, näo või sees nina või ebatavaline väsimus või nõrkus pärast olete seda ravimit tarvitada.

Kuigi selle ravimi saamist, siis saaks kiiritada. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Te saate ravim nagu kaaliumjodiidi, Lugoli lahendus või kaaliumperkloraat enne saavad Ioflupaani ma 123. Need ravimid aitavad kaitsta teie kilpnääre kiirguse (joodi 123). Rääkige oma arstile, kui teil on olnud allergiline reaktsioon neid ravimeid või muid tooteid, mis sisaldavad joodi.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Õige kasutamine DaTSCAN’I

CSA Graafik 2 Kõrge võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Diagnoos ja uurimine glükagooni, mannitool, arginiin, L-arginiin, Lexiscan, GlucaGen’iga, Thyrogen’ile Aplisol, Tubersol, inuliin, regadenosoonile, Gastrografin

Kompuutertomograafia baariumsulfaat, Visipaque, Iodiksanooli, iopromide, Volumen, Tagitol V, Esobar, Readi-Kass, SilQ Vanilla, Ultravist, Entroease, Anatrast

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal DaTSCAN’I

DaTSCAN’I kõrvaltoimed

DaTSCAN’I (Ioflupaani Ma 123)