daraprim

Therapeutic Klass: malaariavastast

Kasutab Daraprim

Farmakoloogilise Klass: Foolhape antagonist

Seda ravimit kasutatakse koos ühe või mitme teiste ravimitega ravida ja ennetada malaaria ja raviks toksoplasmoosi. See ravim võib kasutada ka muid probleeme määrab arst.

Pürimetamiin on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, pürimetamiiniravile kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Patsientidel, kes seda ravimit pneumotsüstoosi kopsupõletik

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Daraprim

Pürimetamiin on kasutatud lastel ning efektiivsed doosid, ei ole näidanud, et põhjustada erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta teeb täiskasvanutel.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine pürimetamiiniravile eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Hoidke seda ravimit laste eest varjatud lapsi. Üleannustamine on eriti ohtlik lastele.

Kui seda ravimit häirib magu või põhjuste oksendamine, see võib võtta koos toiduga või suupiste.

Kui te võtate seda ravimit malaaria raviks, võta tablettide arvu teie arst võtta (kuni 3) üks kord, kui ühekordne annus, koos teiste meditsiini oma arsti saatis sulle. Kui teil tekib palavik ja läheduses ei ole meditsiiniasutus ning ravimi võtmise raviks, mida sa arvad võib-olla oleks malaaria, võta tablettide arvu teie arst võtta (kuni 3) üks kord, kui ühe annuse .

See ravim toimib kõige paremini siis, kui te võtate seda regulaarselt. Kui teil on võtta kaks annust päevas, üks doos võib võtta koos hommiku- ja teine ​​koos õhtusöögiga. Veenduge, et te ei jätaks ühtegi annust. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine Daraprim

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastab iga vere probleeme, mis võivad olla põhjustatud ravimi, eriti kui Te võtate seda ravimit suurtes annustes toksoplasmoosi.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Kui see ravim põhjustab aneemiat, võib arst teil võtta leukovoriinile (nt foolhapet, Wellcovorin), et aidata selgitada aneemia. Kui jah, siis on oluline võtta leukovoriinile iga päev, kui te kasutate seda ravimit. Ärge jätke ühtegi annust.

Pürimetamiin, eriti suurtes annustes, võib põhjustada vere probleeme. Need probleemid võivad põhjustada suurem võimalus teatud infektsioonide, aeglane paranemine ja verejooks igemed. Seetõttu tuleb olla ettevaatlik, kui kasutada tavalist hambaharja, hambaniiti ja hambaorke. Hambaravi töö tuleb edasi lükata, kuni teie verepilti on normaliseerunud. Pöörduge arsti või hambaarsti, kui teil on mingeid küsimusi õige suuhügieen (suu ravi) ravi ajal.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Daraprim

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Daraprim kõrvaltoimed

Daraprim (pürimetamiiniravile)

Toksoplasmoos asitromütsiini, klindamütsiin Bactrim, Zithromax, sulfametoksasool / trimetoprim, klaritromütsiin

Toksoplasmoos, profülaktika klindamütsiin Bactrim, sulfametoksasool / trimetoprim, Bactrim DS, Cleocin, Septra

Malaaria ennetamiseks doksütsükliin, Plaquenil, hüdroksüklorokviini Vibramycin, MALARONE’iga

Pneumocystis’e Kopsupõletik profülaktika Bactrim, sulfametoksasool / trimetoprim, Bactrim DS, Septra, leukovoriinhapet, dapsooniga