dantroleenist intravenoosse

Therapeutic Klass: Skeleti lihaslõõgasti, otsetöötav

Kasutab dantroleenist

dantroleenist on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest dantroleenist järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon dantroleenist või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga dantroleenist lastel.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju dantroleenist ei ole läbi viidud eakad patsiendid ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru, maksa, või südamehaiguste, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega dantroleenist.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate dantroleenist, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Enne Kasutades dantroleenist

Kasutades dantroleenist ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Arst kirjutab oma täpse annuse ja öelda, kui tihti tuleks. dantroleenist antakse läbi nõel ühes oma veenid.

Arst ainult teile mõned doosid dantroleenist kuni teie seisund paraneb, ja siis lülitatakse suulise ravim, mis toimib samal viisil. Kui teil on mingeid kahtlusi selles, rääkige oma arstiga.

dantroleenist võivad põhjustada uimasust, pearinglust või nõrkust mõned inimesed. Veenduge, et teate kuidas reageerite dantroleenist enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole märguanne või hästi koordineeritud.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Pahaloomuline hüpertermia dantroleenist, dantrium, Revonto, Ryanodex

Krooniline spastilisuse baklofeen, Botox, dantroleenist, Lioresal®, dantrium, Gablofen, onabotulinumtoxinA, Lioresal® Intratekaalset, Revonto

Õige kasutamine dantroleenist

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal dantroleenist

dantroleenist kõrvaltoimed

dantroleenist