daltepariiniga (subkutaanselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravim manustatakse shot naha all (tavaliselt kõht, tuharad või reied).

Kui kasutate daltepariiniga kodus arst õpetab, kuidas ise süstida ravimit. Kindlasti järgige hoolikalt. Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid probleeme, kasutades ravimit.

Sulle näidatakse keha piirkondades, kus see pauk võib anda. Kasutage teist keha pindala iga kord, kui iseenda maha. Jälgi saad anda iga lasku, veendumaks, et pöörata keha piirkondades. See aitab ära hoida nahaprobleeme alates süsti.

Kui ravimi viaali (klaasist mahutisse) või eeltäidetud süstlas värv on muutunud või kui näed osakesi, ei kasuta seda.

Pange kasutatud süstlad torkekindlas ühekordselt kasutatavaid või käsutada nii, nagu teie arst.

ladustamine

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui sa said pudeli meditsiinis kasutada oma süstlad, siis peab ravimit 14 päeva jooksul pärast esimest süsti. Visake kasutamata ravim pudelis 14 päeva möödudes.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.