daltepariiniga nahaalust

Patsiendid antikoagulantravi madala hepariinide või heparinoidid kes saavad Neuraksiaalanesteesia või läbima spinaalpunktsiooni on risk epiduraal või seljaaju hematoomid, mis võivad põhjustada pikaajalist või püsivat paralüüsi. Kasutamine püsivaid epiduraalkateetreid samaaegne ravimite mõjutada ka hemostaas (nt mittesteroidsed põletikuvastased ravimid, trombotsüütide inhibiitoreid või teisi antikoagulante), ajalugu traumaatilise või korduva epiduraal või seljaaju torked või ajaloo selgroo väärareng või selgroo operatsioon seda riski veelgi suurendada. Optimaalne aeg daltepariiniga halduse ja neuraksiaalset korras ei ole teada. Regulaarselt jälgida märke ja sümptomeid neuroloogiliste häirete soovitatav. Pöörduda viivitamatult ravi, kui neuroloogiline lekib.

Kasutab daltepariiniga

Therapeutic Klass: Hüübimisvastane

Farmakoloogilise Klass: väikese molekulmassiga hepariin

daltepariiniga on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest daltepariiniga järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon daltepariiniga või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju daltepariiniga lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga daltepariiniga eakatel. Kuid eakatel patsientidel võib olla vaja korrigeerida annust, eriti need, kellel on oht verejooksu või kellel on neeruhaigus.

Enne Kasutades daltepariiniga

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate daltepariiniga, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades daltepariiniga ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades daltepariiniga mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise daltepariiniga. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle daltepariiniga. daltepariiniga manustatakse shot naha all (tavaliselt kõht, tuharad või reied).

Kui kasutate daltepariiniga kodus arst õpetab, kuidas ise süstida ravimit. Kindlasti järgige hoolikalt. Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid probleeme, kasutades ravimit.

Sulle näidatakse keha piirkondades, kus see pauk võib anda. Kasutage teist keha pindala iga kord, kui iseenda maha. Jälgi saad anda iga lasku, veendumaks, et pöörata keha piirkondades. See aitab ära hoida nahaprobleeme alates süsti.

Kui ravimi viaali (klaasist mahutisse) või eeltäidetud süstlas värv on muutunud või kui näed osakesi, ei kasuta seda.

Pange kasutatud süstlad torkekindlas ühekordselt kasutatavaid või käsutada nii, nagu teie arst.

Annus daltepariiniga on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste daltepariiniga. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse daltepariiniga, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine daltepariiniga

Kui sa said pudeli meditsiinis kasutada oma süstlad, siis peab ravimit 14 päeva jooksul pärast esimest süsti. Visake kasutamata ravim pudelis 14 päeva möödudes.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, et näha, kas ravim on töökorras. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude. Ole kindel, et hoida kõiki kohtumisi.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate daltepariiniga. Mõnikord tuleb peatada kasutades daltepariiniga mitu päeva enne operatsiooni ajal või meditsiinilise katseid.

daltepariiniga võib suurendada oma võimalusi veritsust või verevalumeid. See risk on kõrgem kui olete halvasti kontrollitud kõrge vererõhk, südame infektsioon, haavandid maos või muu verejooks probleeme. Pöörduge kohe arsti poole, kui märkate ebatavalist verejooksu või veritsust, must, tõrva meenutav väljaheide, veri. uriinis või väljaheites või punetavad laigud nahal. Vältida valides oma nina. Kui teil on vaja löök nina, puhu õrnalt.

daltepariiniga võib suurendada oma võimalusi tõsise verejooksu või närviprobleemid selg. See risk on kõrgem kui sul on kateetri selg valu ravim või anesteetikumide või on süstena selg (mõnikord nimetatakse “epiduraal” või “selgroo”). Muud asjad, mis seda riski suurendada on traumaatilise või korduva epiduraal või seljaaju torked minevikus, seljaaju deformatsioon, eelmise selgroo operatsioon, või kasutada muid ravimeid, mis suurendavad verejooksu riski. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil tekib nõrkus või tuimus jalgade, või uriini- või väljaheide.

Helistage oma arstile kohe, kui teil esineb valu rinnus, kubemesse, või jalad, eriti vasikate hingamisraskused, raske, ootamatu peavalu, ebaselge kõne, äkiline, seletamatu õhupuudus, äkiline koordineerimine, äkiline, nõrkus või tuimus käsi või jalg või nägemishäired. Need võivad olla sümptomid trombemboolia.

Ole ettevaatlik, kui kasutate regulaarselt hambaharja, hambaniiti või hambatikuga. Teie arst, hambaarst või õde võib soovitada muul viisil puhastada hambaid ja igemeid. Pöörduge arsti enne, kui hambaarsti töö.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal daltepariiniga

Ole ettevaatlik, et mitte lõigata ise, kui te kasutate teravate esemete, näiteks ohutuse habemenuga või küünega või varbaküünte eemaldaja. Vältida kokkupuudet spordiga või muudes olukordades, kus verevalumid või vigastus võib tekkida.

daltepariiniga sisaldab bensüülalkoholi, mis võib põhjustada tõsiseid reaktsioone vastsündinut või enneaegset imikutel. Arutage seda oma arstiga, kui olete mures.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

daltepariiniga kõrvaltoimed

daltepariiniga

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Süvaveeni tromboosi profülaktikaks pärast Kõhuõõneoperatsioone Lovenox, enoksapariinile, fondaparinuks, Arixtraga, Fragmin

Süvaveeni tromboosi profülaktikaks pärast puusaliigese asendust varfariini, Xareltoga, Eliquis, tarvitamist Lovenox, enoksapariinile

Süvaveeni tromboosi profülaktikaks pärast ortopeedilist lõikust Fragmin, daltepariiniga

Süvaveeni tromboos, profülaktika Xareltoga, Eliquis, Pradaxas Lovenox, enoksapariinile, hepariin