dalfampridine

Ravimite klassi: kesknärvisüsteemi Agent

Kasutab dalfampridine

Farmakoloogilise Klass: Kaalium blokaator

dalfampridine on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest dalfampridine järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon dalfampridine või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju dalfampridine lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga dalfampridine eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on krambid ja vananemisega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatusega patsientidel, kes saavad dalfampridine.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades dalfampridine

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise dalfampridine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke dalfampridine täpselt nii nagu arst. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Ärge muutke annust ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga.

dalfampridine peaks tulema koos patsiendi infolehel. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Neelake pikendatud vabanemisega tablett tervelt. Ärge purustage, närige või lahustamiseks.

Te võite võtta dalfampridine koos toiduga või ilma.

Annus dalfampridine on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste dalfampridine. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse dalfampridine, jätke vahelejäänud annus võtmata ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et dalfampridine töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Dalfampridine võib põhjustada krampe. Loobuge dalfampridine ja kontrollida oma arstile, kui teil on või krambihood, võttes samal ajal dalfampridine.

Ärge võtke dalfampridine koos teiste aminopüridiini ravimid (nt lisandub 4-AP, fampridiiniga). Nende ravimite koos kasvab võimaluse rohkem tõsiseid kõrvaltoimeid.

dalfampridine võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia. Anafülaksia nõuab kohest arstiabi. Kõige tõsisem märke see reaktsioon on väga kiire või ebaregulaarne hingamine, himustama, hingeldust või minestamine. Muud märgid võib hõlmata muudatusi värvi näonaha, suur, lööbesarnased turse näol, silmalaugudel, huulte, keele ja / või kõri Kui tekivad need kõrvaltoimed, saada hädaabi korraga.

Õige kasutamine dalfampridine

Kuseteede infektsioonid kasutamisel tekkivate dalfampridine. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid kasutades dalfampridine: põie valu, verine või hägune uriin, raske, põletav või valulik urineerimine, sage urineerida või alaseljas või küljes valu.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal dalfampridine

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Sclerosis multiplex Copaxone’ga, Tecfidera, Avonexile, Aubagio, Gilenya, Ampyra, Tysabriga, Betaseronm, Rebif interferoon beeta-1a, dimetüülfumaraadist, mitoksantrooni, Glatopa, glatiramer Natalisumab, fingolimod, teriflunomiid, Extavias Novantrone, Rebif Rebidose, Avonexile Pen prednisooni, deksametasooni

dalfampridine kõrvaltoimed

dalfampridine