dakarbasiin veenisisene süstimine

Hemopoieetiliste depressioon on kõige levinum toksilisust dakarbasiiniga süstimiseks. Maksanekroos on teatatud ka. Uuringud on näidanud, see agent on kantserogeenne ja teratogeenne toime, kui neid kasutatakse loomadel.

Kasutab dakarbasiiniga

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Farmakoloogilise Klass: alküüliv aine

Keemiline Klass: Imidasoolsed Karboksamiidi

Dakarbasiini häirib vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud. Kuna kasv normaalne keha rakud võivad mõjutada ka dakarbasiiniga, muid toimeid esineb ka. Mõned neist võivad olla tõsised ja tuleb teatada oma arstile. Muud mõjud, nagu juuste väljalangemine, ei pruugi olla tõsine, kuid võib tekitada probleeme. Mõned toimed ei pruugi ilmneda kuude või aastate pärast ravimit kasutatakse.

Enne ravi alustamist dakarbasiiniga, teie ja teie arst peaks rääkima hea dakarbasiiniga teevad samuti riske kasutamist.

Dakarbasiini tuleb manustada ainult või vahetus arsti järelevalve.

Enne Kasutades dakarbasiiniga

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, dakarbasiiniga kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest dakarbasiiniga järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon dakarbasiiniga või muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud dakarbasiiniga on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel ning puudub konkreetne teave võrrelda kasutamine dakarbasiiniga lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole erilist informatsiooni kasutamine dakarbasiiniga eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate dakarbasiiniga, on eriti tähtis, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades dakarbasiiniga mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades dakarbasiiniga ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades dakarbasiiniga mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise dakarbasiiniga. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Dakarbasiini on mõnikord koos teatud teiste ravimitega. Kui te kasutate ravimite kombinatsioon, see on oluline, et te saada igaüks õigel ajal. Kui te võtate mõnda neist ravimitest suu, küsige tervishoiutöötaja, mis aitavad teil planeerida nii, et meeles pidada neid õigel ajal.

dakarbasiini põhjustab tihti iiveldus, oksendamine ja isutus. Süst võib põhjustada ka tunne põletamine või valu. Kuid see on väga oluline, et te jätkuvalt saada ravimit, isegi siis, kui teil on ebamugavustunne või tunnete end halvasti. Pärast 1 või 2 päeva, magu ärritunud peaks vähenema. Küsige tervishoiutöötaja võimalusi, et vähendada nende mõju.

Annus dakarbasiiniga on erinev erinevate patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste dakarbasiiniga. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et dakarbasiiniga töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Kuigi sa ravitakse dakarbasiiniga ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsineerimised) ilma arsti nõusolekuta. Dakarbasiini võib alandada organismi vastupanuvõimet ja on olemas võimalus, võite saada nakkuse immuniseerimine on mõeldud vältida. Lisaks teistele isikutele, kes elavad oma majapidamises ei tohiks võtta suukaudse poliomüeliidi vaktsiini, kuna on olemas võimalus, võiksid nad läbida polioviirus sisse logida. Samuti vältida isikutele, kes on võtnud suukaudse poliomüeliidi vaktsiini viimase mitme kuu jooksul. Ärge neile lähedal, ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui te ei saa võtta neid ettevaatusabinõusid, mida tuleks kaaluda seljas kaitsva näomaski, mis katab nina ja suu.

Õige kasutamine dakarbasiiniga

Dakarbasiini võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada infektsioon. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Kui dakarbasiiniga kogemata imbub läbi veeni, millesse on süstitud, see võib kahjustada teatud kudede ja põhjustada löövet. Rääkige oma arstile või õele kohe, kui märkate punetust, valu või turse kohas süsti.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

dakarbasiini võib põhjustada ajutist kadu juuste mõned inimesed. Pärast ravi dakarbasiiniga on lõppenud, peaks normaalne juuksekasv tagasi.

Pärast kasutamise lõpetamist dakarbasiiniga, siiski võib toota mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal dakarbasiiniga

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

dakarbasiiniga kõrvaltoimed

dakarbasiiniga

Hodgkini lümfoom tsüklofosfamiid, doksorubitsiin, Cytoxan, Opdivo, nivolumab, vinkristiin, etoposiid, adriamütsiin bleomütsiin, kloorambutsiil, karmustiin, dakarbasiin

Melanoom Opdivo, nivolumab, Keytruda, pembrolizumab, dakarbasiiniga, Yervoy, ipilimumab interferoon alfa-2b, PegIntron, ALDESLEUKIIN intron A, Sylatron