cycloset

Therapeutic Klass: parkinsonismi vastased

Kasutab Cycloset

Farmakoloogilise Klass: dopamiini agonist

Bromokriptiin kasutatakse raviks teatud menstruaaltsükli probleeme (nt amenorröa) naistel ja lõpetab piimatootmise mõned mehed ja naised, kes on ebanormaalne rinnapiima leke. Samuti kasutatakse viljatuse raviks nii meestel kui naistel, mis tekib, kuna organism ei teeks liiga palju prolaktiini.

Bromokriptiin on ravimiseks kasutatakse ka akromegaalia (ületootmine kasvuhormoon) ja ajuripatsi prolaktinoom (kasvajad ajuripatsis).

Bromokriptiin on ravimiseks kasutatakse ka sümptomaatiliseks Parkinsoni tõve, sageli kombineerituna levodopa

Bromokriptiin kasutatakse ka koos õige toitumine ja kasutada kõrgenenud veresuhkru taset patsientidel 2. tüüpi diabeeti.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, bromokriptiini kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Enne Kasutades Cycloset

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju bromokriptiini raviks akromegaalia, Parkinsoni tõbi ja 2. tüüpi diabeedi lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga bromokriptiini teismelised 16-aastastel ja vanematel prolaktiini eritavate ajuripatsi adenoomide. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel nooremad kui 16-aastased.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga bromokriptiini eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus olla segasus, hallutsinatsioonid, või kontrollimata liigutused ja vanusega seotud neeru, maksa, südame probleemid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide bromokriptiini.

Uuringud näitavad, et see ravim võib muuta piima tootmiseks või koostis. Kui alternatiivina seda ravimit ei ole ette nähtud, siis tuleb jälgida imiku kõrvaltoimeid ja piisava piima tarbimist.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad bromokriptiini. See ei pruugi olla omased Cycloset. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Cycloset® kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Järgige hoolikalt erilist söömisharjumused oma arsti saatis sulle. See on kõige olulisem osa kontrolli all hoida, ja on vajalik juhul, kui ravim on korralikult tööle. Samuti kasutada regulaarselt ja test veresuhkru või uriinis vastavalt juhendile.

Võtke seda ravimit koos toiduga. Samuti annuse võtmine enne magamaminekut võib aidata vähendada iiveldust, kui see toimub. Kui seedehäire püsib, pöörduge arsti poole.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Õige kasutamine bromokriptiini

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Cycloset

Naiste puhul, kes ei ole püüdnud rasestuda

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel unine, uimane või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist äkki. Need sümptomid on tõenäolisem, kui alustate selle ravimi võtmist, või kui annust suurendada.

Parlodel® võib suureneda risk, millel on seisund, mida nimetatakse retorperitoneaalne fibroos. See on tõenäolisem, kui te saate seda ravimit suurtes annustes ja kasutab seda juba pikka aega. Pöörduge arsti poole, kui teil on jätkuv või tõsine kõhuvalu või kõhuvalu, sagenenud urineerimine, jätkates isutus, alaselja valu, jätkates või raske iiveldus ja oksendamine, või nõrkus Selle ravimi võtmise ajal.

See on väga oluline jälgida hoolikalt mingeid juhiseid oma tervishoiu meeskond võtmist Cycloset®

Liiga palju Cycloset® võib põhjustada madal veresuhkru tase (hüpoglükeemia), kui seda kasutatakse teatud tingimustel. Sümptomid madala veresuhkru tuleb ravida, enne kui nad viia teadvuse kaotuseni (kulgeb läbi). Erinevad inimesed võivad tunda erinevaid sümptomeid madala veresuhkru. On oluline, et te õppida, millised sümptomid madala veresuhkru siis tavaliselt on nii, et saate seda ravida kiiresti ja helistada keegi oma tervishoiu meeskond kohe, kui teil on vaja nõu.

Hüpoglükeemia sümptomeid (madal veresuhkru tase) hõlmavad ärevust käitumist muuta sarnane purjus; ähmane nägemine, külm higi, segasus, jahe, kahvatu nahk, mõtlemis-, uimasus; liigne nälg; kiire pulss, peavalu (jätkuv); iiveldus; närvilisus, hirmuunenäod, rahutu uni; värisemine; segane kõne või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Cycloset kõrvaltoimed

Cycloset (bromokriptiini)

Kui sümptomid madala veresuhkru esine, siis sööge glükoosi tablette või geeli, maisisiirup, mett või suhkrut kuubikuteks või juua mahla, mitte-dieet karastusjookide või suhkrut vees lahustunud. Samuti kontrollige oma vere madala veresuhkru taset. Glükagooni kasutatakse hädaolukordades, kui rasked sümptomid nagu krambid (tõmblused) või teadvusetus tekkida. Kas glükagooni komplekt saadaval koos süstla või nõela, ja teame, kuidas seda kasutada. Teie leibkonnast ka peaksid teadma, kuidas seda kasutada.

Kõrge veresuhkur võib tekkida, kui sa ei kasuta nii palju kui tavaliselt, on palavik või infektsioon, ei tee piisavalt või jätke annus teie diabeedi ravim, või söövad või ei järgi oma söömisharjumused.

Kui sümptomid kõrge veresuhkru esine, vaadake veresuhkru taset ja siis helistada oma arsti juhiseid.

Bromokriptiin võib põhjustada suukuivus. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Kui suukuivus jätkub rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

See võib võtta mitu nädalat bromokriptiini tööle. Ärge lõpetage selle ravimi võtmist või vähendada võtate ilma arstiga.

Alkoholi tarbimine võtmise ajal bromokriptiini võib teil põhjustada teatud reaktsiooni. Vältida alkohoolsete jookide, kuni sa ei ole seda arutanud oma arstiga. Mõned sümptomid siis võib olla, kui sa alkoholi juua, kui te kasutate seda ravimit on ähmane nägemine, valu rinnus, segadus, kiire või südamepekslemine, nahapunetus või näo punetus, iiveldus, nõrkus, higistamine, tuikavat peavalu või oksendamine.

Mõned inimesed, kes on kasutanud Parlodel® oli ebatavaliste muutuste suhtes oma käitumist. Rääkige oma arstiga, kui teil esineb probleeme hasartmängudega või suurenenud sugutung selle ravimi kasutamise ajal.

On oluline, et teie arst kontrollida oma naha melanoomi (kasvaja) regulaarselt, kui teil on Parkinsoni tõbi.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Mõned tõsised kõrvaltoimed on tekkinud kasutamist bromokriptiini lõpetada piima voolu pärast rasedust või abort. Need kõrvaltoimed on lisatud lööki, krambid (tõmblused), ja südameinfarkt. Mõned surmad on esinenud ka. Pidage nõu oma arstiga, hea, et see ravim teeb samuti riske kasutamist.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Mõned kõrvaltoimed võivad olla tõenäolisem patsientidel, kes tarvitavad bromokriptiini Parkinsoni tõve, akromegaalia, või ajuripatsi kasvajatest, sest neid saab võttes suuremaid doose.

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Diabeet tüüp 2 metformiin, aspartinsuliinist, glipisiidravi, Januviaga, glimepiriidi, Victoza’ga, Lantus, gliburiidi, pioglitasoon, Invokana, Tradjenta, GLUCOPHAGE Janumet’is Actos, Levemiri Novolog, Humalog, amarüül, Farxiga, ONGLYZAga, Welchol, GLUCOTROL, Trulicity sitagliptiin Bydureon