CTCA Rinnavähi Tiss Tätoveerimine (Vaata)

Dr Rola Eid, Medical Director of Plastic ja Taastav kirurgia meie haigla Tulsa, ütleb tehnikat võib minna veel pikk tee, mis aitab patsiendil tunda terve uuesti. “Kunstilist ja plastilise kirurgia käima käsikäes,” ütleb dr Eid. “Nippel / Nännipiha on omane rinna ja loomulik keskpunktiks silma, nii et ei ole seda võimalust eksinud ära mis tundub loomulik.” Minapilt on kriitiline patsientide mõttes heaolu. Need, kes tahavad rohkem füüsilist välimust pärast rindade Taastav operatsioon võib valida 3D nibu tätoveering, mis kasutab tätoveering relv tint kõrge resolutsiooniga pilt nibu ja Nännipiha peale rinnaga. Teised patsiendid võivad olla nibu rekonstrueeritud operatsiooni ajal. “Kumbki valik on patsiendi spetsiifiline,” lisab dr Eid.

Varasemad versioonid nibu tätoveering olid tavaliselt ühemõõtmeline, kasutades ühe COLORA € “virsik, lõhe või eggplantā €” värvida üks või kaks kontsentrilist ringi peale rinnaga. Uuemad 3D tehnikat pakkuda rohkem või vähem realistlik juhtides mitme tooni ja varjud. Tänane laiendatud värvipalett kasutab 15-20 toonid orgaaniline, mittetoksiline pigmente. “Võrreldes olemasolevate alternatiividega, 3D tätoveerimine loob loomuliku ilmega rinna-,” ütleb dr Eid. Tätoveerimine protseduur võtab aega umbes 90 minutit kuni kaks tundi, tavaliselt üle ühe visiidi, kuigi mõned naised valivad teise järelkontrollivisiidini eest täpsustusi. Dr Eid ütleb, et ta nõustab patsienti lubada oma keha tervendada viis kuni kuus kuud pärast rinnataastuses operatsiooni enne saavad rinnanibu tätoveering “, et tagada optimaalne värvi pigment hoidmine.

Ekspert laia rinna, näo- ja kosmeetika Taastav operatsioon tehnikaid, Dr. Eid oli inspireeritud rohkem teada 3D nibu tätoveerimine, kui ta märkas “uskumatult realistlik ilmega silma tätoveering sõbra kätt.” Ta küsis tema sõber, kes tegid tööd ja täidetud Bruce Joy, auhinnatud tätoveering kunstnik Tulsa piirkonnas kes nõustus treenida tema maali keerulisi pilte tätoveering relv. Tunnid algasid selle aasta alguses, kui Joy giidiga Dr. Eid abil profitasemel tätoveering seadmed, värvi teooria ja kohandatud värvi segamine, samuti käe all, tuues esile ja värvi üleminekuid. Kohandades värve sobitada erinevate nahatoonide dr Eid ütleb, et ta püüab realistlik tulemus iga patsiendi jaoks, isegi joonistus lõhnas Rasvane Montgomery näärmed tihti ümber Nännipiha.

Sa saada esteetiliselt keskendunud täites kosmeetilised võtted patsientidel pretensioonikad ootustele. Isegi kõige väiksemad üksikasjad on oluline, “ütleb dr Eid.” Usun, et rinnavähi patsiendid väärivad sama esteetiline fookus valikainete kosmeetiline patsientidel. “Ta teab seda isiklikul tasandil, mis on inspireeritud pärast vaatame ema lahing rinnavähk ja tunnistajaks mõju rinnataastuses oli tema. “ma nägin oma silmaga ümberkujundavatest ja taastav jõud ilukirurgia,” Dr. Eid ütleb. “mu ema oli tagasi on sotsiaalne liblikas ta oli varem.

Lisateavet kõrvaltoimeid, mis tulevad koos rinnavähi operatsioon.

pärit

Ā2015 tõusulaine. Kõik õigused kaitstud.

 ei toeta ühtegi konkreetset toodet, teenust või ravi.