Couch et 5K: nõuanded uue jooksjad

Expert nõu, et võite alustada diivanil 5K töötab plaani, sealhulgas mida kanda, soojendamine ja toitumine.

Lae Couch 5k podcaste

Kui te ei ole kasutanud mõnda aega, on tõenäoline, sa ei pruugi olla ühtegi sobivat riietust. Ära lase seda olla vabandus – kui sul on riided järjestatud, sa oled palju tõenäolisem, et tunnen motiveeritud sinna ja seda kasutada.

Sa pead paari jooksvate kingad. Poes ringi ja leida müügitöötajad mõned tehnilised teadmised. Korralik paar töötab kingad võib maksta umbes £ 30 kuni £ 40, ja töötab sokid saab ka vähendada oma riski villid.

Mida kanda

Seoses riided, sa tõesti ei vaja tehnilist varustust. Sa lihtsalt vaja midagi lahti ja mugav hingav materjal, nagu puuvill. Kui hoiate töötab regulaarselt pärast lõpetamist Couch et 5K, mõned spetsialist riided oleks hea investeering.

Naised peaksid kaaluma ka osta sport rinnahoidja, mis on tugevamaid kui tavaline rinnahoidja ja pakub täiendavat toetust. Tavaline rinnahoidjad vähendada rindade liikumist umbes 30%, kuid hea spordi rinnahoidja saavutab lähemale 55%.

Saada nõuandeid, mida kanda sõites külma.

Iga Couch et 5K kasutatakse koos viie-minutilise jalutuskäigu alguses ja lõpus istungil. Ärge minge välja esiuksest ning hakatakse, veendumaks, et läbida ettevalmistav kärmas kõndimist staadiumis. Nagu venitamine enne jooksu, arvates on jagatud kas see on vajalik või isegi kasulik.

Sest Venyttely, halvim asi, mida saate teha on peatub ja kohe maha istuda, et hoida jalgsi kuni sa täielikult taastunud.

Võid panna ekstra kiht riideid samal ajal jahtumine, sest see peatus teil saada külma. Küsige nõu jahtumine harjutusi, loe, kuidas venitada pärast treeningut.

Soojenemine üles ja alla

Hea jooksutehnika aitab muuta oma sõite tunnevad vähem väsitav, vähendada vigastuste ohtu ning lõpuks olla nauditav.

Vältida silmatorkav maapinnale kanna või oma esijalgade esimene. Maandumine keskel oma suu on kõige ohutum viis maa suuremaks puhke jooksjad. Teie jalg maa alla puusad – ei ole õige teie ees.

Lisateavet töötab tehnikat, loe meie lehel, kuidas juhtida.

See on oluline, et oleks energiat oma perspektiivis, kuid ärge üle pingutage. Vältige suurte sööki kahe tunni jooksul oma perspektiivis. Sa pead veres olevat lihaseid, ei oma seedesüsteemi. Kuid kerge suupiste, nagu banaan, enne kui jooksmine on hea.

Nagu vesi, kui sa jood piisavalt kogu päeva, see ei tohiks olla probleem. Mõnedele inimestele meeldib olla veepudeli neid sõidu ajal. Kui oled janu, juua – lihtsalt mitte liiga palju.

Kuidas käivitada

Tutvu meie toitu sport lehel.

Kui olete otsustanud võtta vastu väljakutse Couch et 5K, siis on ilmselt tegemist püüd muutuda aktiivseks. See on suur ja on nii oluline oma tervise, kuid tehes muutusi nagu see nõuab pingutust ja pühendumist.

Kui te otsustate alustada Couch et 5K, siis tuleb uurida kõiki võimalikke tõkkeid, mis võivad saada takistuseks ja töötada välja eelnevalt, kuidas sa lähed nendega toime tulla, “selgitab Robin Gargrave Kesk YMCA, tegevuse tervislikel heategevus. “Kui olete seda teinud, saate alustada toime mõnda aega, ja ma paneks selle oma päevikusse või on graafik seina peal. Sa võid isegi panna mõned meeldetuletused üles külmik meelde kasu – midagi, mis võiks vallandada teile.

Robin soovitab veenda sõber või sugulane kaasa lüüa ka. “Jooks koos sõber võib tõesti aidata. Pereliikmed on vaja vähemalt seda toetama – see oleks fantastiline, kui nad saavad semu teid ja tulevad koos jooksma.”

Robin ütleb ka, et see on oluline aktsepteerida ette, et te kogevad tagasilööke oma diivanil 5K reisi. Sul võib olla ärev nädalas tööl, siis kodust eemal või isegi kogeda haiguse või vigastuse. “Kui te ei tunne all ilmaga – eriti siis, kui sul on temperatuur – ei jookse,” hoiatab Robin. “See võib olla ohtlik. Aga möödumist ei ole rike. Igaüks aegub, lihtsalt ei anna alla. See ei ole oluline – nii kaua, kui sa tagasi programmi.

15/09 /

15/09 /

Söömine ja joomine

Lae see täna iTunes või Google’i mängida

Võtke töötab järgmisele tasandile uusi podcaste eest Couch et 5K lõpetajad

Tugevus ja paindlikkus podcast seeria ja saada tasuta isiklik treener

Viis kõige levinumat töötab vigastused, mida teha, kui teil tekib üks, pluss kuidas vältida vigastusi

Leida aega ja viibib teele

Võta töötab vaba Couch et 5K app

5K + töötab podcastid jaoks C25K lõpetajad

Tugevus ja Flex

Põlve valu ja muude jooksvate vigastuste