COSOPT’iga ocumeter pluss

Therapeutic Klass: Glaukoomivastased, beetaadrenergiline blokeerija / karboanhüdraasi inhibiitorite kombineeritud

Kasutab Cosopt Ocumeter Plus

Farmakoloogilise Klass: Dorsolamiidil

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga dorsolamiidiga ja silmatilgad lastel 2-aastased ja vanemad. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 2-aastastel lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga dorsolamiidiga ja silmatilgad eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Cosopt Ocumeter Plus

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad dorsolamiidiga ja timolooli. See ei pruugi olla omased Cosopt Ocumeter Plus. Palun lugege hoolikalt.

Teie silma arst ütleb teile, kui palju seda ravimit kasutada ja kui sageli. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud.

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Ärge vahetage säilitusaineid sisaldava (Cosopt®) tootega ilma säilitusainet (Cosopt® PF).

Cosopt® PF silmatilgad on steriilne lahus, mis ei sisalda säilitusaineid. Kasutage lahendus ühe ühiku konteinerid kohe pärast avamist. Viska ära kõik kasutamata ravim pärast iga kasutamist.

Kui te tavaliselt pehmeid kontaktläätsi, eemaldage need enne kasutamist Cosopt® silmatilgad. Oodake vähemalt 15 minutit enne laskmise kontaktläätsed tagasi.

Kui kasutate Cosopt® PF silmatilgad, siis ei pea eemaldada kontaktläätsed selle ravimi kasutamise ajal.

Kui soovid kasutada Cosopt® silmatilgad

Kui soovid kasutada Cosopt® PF silmatilgad

Kui teie arst määras kaks erinevat silmatilgad, mida kasutatakse koos, oodake vähemalt 5 või 10 minutit vahel korda te rakendate ravimeid. See aitab hoida teist ravimit “uhutakse” esimene.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Õige kasutamine dorsolamiidiga ja timolooli

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoia Cosopt® PF ühekordseks kasutamiseks ettenähtud anumad originaal kott, valguse eest kaitstult. Kirjutage kuupäev avate fooliumkotik selleks ettenähtud kotis. Viska ära kõik kasutamata ühekordselt kasutatavad mahutid 15 päeva pärast pakendi avamist.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui sügelus, punetus, turse või muid märke silma või silmalau ärritus korral katkestage ravimi kasutamist ja pidage nõu oma arstiga. Need märgid võib tähendada, et teil või teie lapsel on allergia ravimit.

See ravim võib põhjustada südamepuudulikkust mõnedel patsientidel. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on võttes rinnus valu või ebamugavustunne, dilateerivasse kaela veenid; äärmine väsimus, ebaregulaarne hingamine; südame rütmihäired; õhupuudus; näo, sõrmed, jalad või sääred; kaal saada või vilistav hingamine.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Cosopt Ocumeter Plus

Tõsised allergilised reaktsioonid võivad tekkida selle ravimi kasutamise ajal. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on mõni järgmistest sümptomitest: must, tõrva meenutav väljaheide; kobrutamisega või lõdvenemine nahka külmavärinad; tume uriin, liiges- või lihasvalu, lööve, punane nahakahjustused, sageli lilla keskus; haavandid, haavandid, või valged laigud suus või huultel; ebatavalist verejooksu või veritsust, ebaharilik väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk.

See ravim võib põhjustada muutusi oma veresuhkru taset. Ka see ravim võib varjata märke madal veresuhkru tase, nagu kiire pulss. Pöörduge arsti poole, kui teil või teie lapsel on neid probleeme või kui te märkate muutusi tulemusi veres või uriinis suhkur testid.

Enne kui on mingeid kirurgia, hambaravi, või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Sa pead lõpetama selle ravimi kasutamist mitu päeva enne operatsiooni ajal või meditsiinilise katseid.

On väga oluline, et te vaadata oma arstiga, kui teil tekib vigastus või infektsiooni silma või kui planeeritakse teha silmaoperatsioon. Arst ütleb teile, kas hoida, kasutades sama konteiner silmatilkade või kas peaks kasutama hakata värske pudel silmatilgad.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Cosopt Ocumeter Plus kõrvaltoimed

Cosopt (dorsolamiidiga / timolooli oftalmoloogilised)

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Glaukoom, avatud nurga Lumiganiga timolooli oftalmoloogilised, adrenaliini oftalmoloogilised, Xalatan, Travatani, Alphagan, brimonidine oftalmoloogilised, latanoprostist oftalmoloogilised, pilokarbiini oftalmoloogilised, Azopti, Simbrinza, dorsolamiidiga oftalmoloogilised

Silmasisese hüpertensioon Lumiganiga timolooli oftalmoloogilised, Xalatan, Travatani, Combigan, Alphagan, brimonidine oftalmoloogilised, latanoprostist oftalmoloogilised, pilokarbiini oftalmoloogilised, Azopti, Simbrinza, dorsolamiidiga oftalmoloogilised