Cosmegen

See ravim on väga mürgised ja nii pulber ja lahus tuleb käsitseda ja manustada ettevaatlikult. Vältida kokkupuudet raseduse ajal. Tänu mürgised omadused daktinomütsiin (nt söövitava toime kantserogeensus, mutageensus, teratogeensuse), erilist käitlemise protseduurid tuleks läbi vaadata enne käitlemist ning järgneb usinalt. Selle ilmnemisel ajal Intravenoosne, tõsiseid kahjustusi pehmete kudede toimub.

Kasutab Cosmegen

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Daktinomütsiin häirib vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud. Kuna kasv normaalne keha rakud võivad mõjutada ka daktinomütsiin, muid toimeid esineb ka. Mõned neist võivad olla tõsised ja tuleb teatada oma arstile. Muud mõjud, nagu juuste väljalangemine, ei pruugi olla tõsine, kuid võib tekitada probleeme. Mõned toimed ei pruugi ilmneda kuude või aastate pärast ravimit kasutatakse.

Enne ravi alustamist daktinomütsiin, teie ja teie arst peaks rääkima sellest ravimist saadavat kasu teeme samuti riske kasutamist.

Ravim tuleb manustada ainult või vahetus arsti järelevalve.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, daktinomütsiin kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Cosmegen

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga daktinomütsiin süsti lastel vanuses üle 12 kuu vanused. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 12 kuu vanused.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga daktinomütsiin süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus luuüdi probleemidele, mis võivad vajada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide daktinomütsiin süstimist.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda ravimit haiglas või vähiravi keskus. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

Daktinomütsiin on mõnikord koos teatud teiste ravimitega. Kui te saate ravimite kombinatsioon, see on oluline, et te saada igaüks õigel ajal. Kui te võtate mõnda neist ravimitest suu, pidage nõu oma arsti, et aidata teil planeerida nii, et meeles pidada neid õigel ajal.

See ravim põhjustab tihti iiveldust ja oksendamist. Kuid see on väga oluline, et te jätkuvalt saada ravimit, isegi siis, kui te tunnete end halvasti. Küsige oma arstilt, kuidas vähendada nende mõju.

See ravim on väga mürgine ja võib põhjustada tõsiseid kahjustusi teie nahka, silmi, nina, kõri, või kopsudes. Ravim ei tohi puutuda naha, silmade või muu kehaosa. Kui ükskõik milline ravim ei satuks silma, loputa silmi veega, füsioloogilist lahust või tasakaalustatud soola niisutamiseks silma lahendus vähemalt 15 minutit ja kontrollida oma arstile. Kui ükskõik milline ravim ei saada nahale, peske kahjustatud kehaosa veega vähemalt 15 minutit, eemaldades saastunud riided ja jalanõud. Pöörduge kohe arsti poole. Saastunud riided tuleb hävitada ja kingad tuleb põhjalikult puhastada enne uuesti kasutamist.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid tähelepanelikult, kui teie või teie laps saate seda ravimit. See on veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

See ravim võib suurendada riski, et teised kasvajad (sealhulgas leukeemia). Rääkige oma arstiga, kui teil on mure selles.

Kuigi sa ravitakse daktinomütsiin ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit elusvaktsiinideks ilma arsti nõusolekuta. Daktinomütsiin võib alandada organismi vastupanuvõimet ja on olemas võimalus, võite saada nakkuse immuniseerimine on mõeldud vältida. Lisaks teistele isikutele, kes elavad oma majapidamises ei tohiks võtta suukaudse poliomüeliidi vaktsiini, kuna on olemas võimalus, võiksid nad läbida polioviirus sisse logida. Samuti vältida isikutele, kes on võtnud suukaudse poliomüeliidi vaktsiini viimase mitme kuu jooksul. Ärge neile lähedal, ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui te ei saa võtta neid ettevaatusabinõusid, mida tuleks kaaluda seljas kaitsva näomaski, mis katab nina ja suu.

Daktinomütsiin võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres suureneb võimalus saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kõhulahtisus, iiveldus või oksendamine, või haavandid või valged laigud huulte, suu või kõri selle ravimi võtmise ajal.

Õige kasutamine Cosmegen

Kui daktinomütsiin kogemata imbub läbi veeni, millesse on süstitud, võib tõsiselt kahjustada teatud kudede ja põhjustada löövet. Rääkige oma arstile, kui te märkate punetust, valu või turse süstekohal.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. See ravim võib mõjutada tulemusi teatud meditsiiniliste testide.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Cosmegen

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ewing sarkoom daktinomütsiin

Cancer karboplatiini, fluorouratsiili, tsüklofosfamiid, doksorubitsiin, Cytoxan, vinkristiin

Wilms ‘Kasvaja Taxol, doksorubitsiin, paklitakseel, vinkristiin, adriamütsiin daktinomütsiin

Cosmegen kõrvaltoimed

Cosmegen (daktinomütsiin)

Osteoartroos prednisooni, naprokseen, Cymbalta, aspiriin, ibuprofeen, meloksikaami

 või minna liituda Cosmegen tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.