corlanor: kasutusalad, annustamine, kõrvaltoimed, ja hoiatused

Mis on Corlanor?

Corlanor on retsepti ravim, mida kasutatakse teatud inimesed, kellel on krooniline südamepuudulikkus, mis aitab vähendada riski, et seda tuleb haiglasse, kui sümptomid süveneda.

Corlanor ei ole kasu, kui sul on juba südamepuudulikkus sümptomid, mis viimasel ajal halvenenud enne seda ravimit.

Te ei tohiks kasutada Corlanor kui teil on raske maksahaigus, väga madal vererõhk või südame löögisagedus, tõsine südamehaigus, nagu “haige siinuse sündroomi” või “AV-blokaad” (kui teil on stimulaator) või kui te sõltuda südamestimulaatori reguleerida oma südame löögisagedust.

oluline info

Samuti ei tohiks võtta Corlanor kui teie südamepuudulikkus sümptomid hiljuti halvenenud, kui teie südame löögisagedus puhkeolekus alla 60 löögi minutis või vererõhk on alla 90 üle 50.

Ärge kasutage Corlanor kui te olete rase. See võib kahjustada loodet või põhjustada enneaegset sünnitust.

Paljud ravimid võivad suhelda ivabradiinile ja mõned ravimid ei tohiks kasutada koos. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, ja need, mida käivitada või peatada kasutades ravi ajal Corlanor.

Te ei tohiks kasutada Corlanor kui te olete allergiline ivabradiini, või kui teil on

Enne ravimi võtmist

tõsine südamehaigus, nagu “haige siinuse sündroomi” või “AV-blokaad” (kui teil on stimulaator)

Südamepuudulikkuse sümptomid, mis viimasel ajal halvenenud

raske maksahaigus

kui teie südame löögisagedus puhkeolekus alla 60 löögi minutis

Kui teie vererõhk on madalam kui 90 üle 50; või

kui sa sõltub südamestimulaatori reguleerida oma südame löögisagedust.

Mõned ravimid võivad põhjustada soovimatuid või ohtlikke tagajärgi, kui seda kasutatakse Corlanor. Arst võib tekkida vajadus muuta oma raviplaani, kui te kasutate mõnda järgnevatest ravimitest

imatiniibi

isoniazid

nefasodoon

antibiootikum – klaritromütsiin, telitromütsiinile

seeneravim – itrakonasooli, ketokonasooli, posakonasoolile, vorikonasool

südameravimeid – nikardipiin, kinidiin; või

viirusevastane ravim hepatiit C või HIV / AIDS – atasanaviir, botsepreviirina, cobicistat, delavirdiiniga, fosamprenaviirist, indinaviir, nelfinaviir, ritonaviir, sakvinaviir, telapreviiri.

Veendumaks Corlanor on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

teiste südameprobleemide ei ravitud Corlanor

maksahaigus

kõrge või madal vererõhk

Kui teil on stimulaator; või

Kuidas ma peaksin Corlanor?

kui te võtate teisi südame ravim või vererõhuravimid, nagu amiodaroon, digoksiin, diltiaseem või verapamiil.

Ärge kasutage Corlanor kui te olete rase. See võib kahjustada loodet või põhjustada enneaegset sünnitust. Loomkatsetes Corlanor põhjustatud raseduse katkemise, südame ja veresoonte probleeme ning imiku surma. Siiski ei ole teada, kas see mõju tekiks inimestel.

Kasutage rasestumisvastaseid raseduse vältimiseks ravi ajal. Rääkige oma arstile, kui te rasestute Corlanor.

Ei ole teada, kas ivabradiinile eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita kasutades Corlanor.

Võtke Corlanor täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Arst võib aeg-ajalt muuta teie annust, veendumaks, et saada parimaid tulemusi. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Corlanor võetakse tavaliselt 2 korda päevas koos toiduga. Vältida greibi söömine või joomine greibimahla selle ravimiga.

Võib ka olla, et mõnda muud ravimit nimega beetablokaatorita. Kasutage kõiki ravimeid mida arst. Loe ravimi juhendis või patsiendi juhiseid iga ravimit. Ärge muutke ravimi annuseid ega ajakava ilma arstiga nõu.

Corlanor võib põhjustada ajutist heleduse oma nägemus, eriti esimese 2 kuu jooksul pärast ravi alustamist. See võib sind näha halod ümber tuled, vaata värvained tuled, vaata mitu pilti samas vaadates objekti. Saab näha ka kaleidoskoop värve või vilgub liikumise teatud osad oma nägemus. Äkiline ere valgus võib muuta need nägemishäired märgatavam. Need toimed on tavaliselt minema nagu te jätkuvalt võttes Corlanor või pärast võtmise lõpetamist.

Kuigi kasutades Corlanor, peate sagedased meditsiinilisi analüüse. Sinu süda funktsioon võib olla vaja kontrollida kasutades elektrokardiograaf või EKG (mõnikord nimetatakse EKG).

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Tavaline annus täiskasvanutele on Corlanor südame paispuudulikkuse

Algannus: 5 mg suukaudselt kaks korda päevas koos toiduga; Maksimaalne annus: 7,5 mg suukaudselt kaks korda päevas; Kommentaarid; -Kui Patsientidel, kellel on esinenud juhtehäired või patsientidel, kelle bradükardia võib viia hemodünaamiline kompromiss, algavad 2,5 mg suukaudselt kaks korda päevas .; -Assess 2 nädala pärast ja kohandada annust, et säilitada taluvuse ja saavutada südame löögisagedus puhkeolekus 50 kuni 60 lööki minutis (bpm), kui puhkeoleku südame löögisagedus on üle 60 löögi minutis, kasv 2,5 mg kaks korda päevas kuni 7,5 mg kaks korda iga päev, kui puhkeoleku südame löögisagedus on alla 50 löögi minutis või bradükardia nähtude ja sümptomite tekkimisel väheneb 2,5 mg kaks korda päevas (katkestada, kui praegune annus on 2,5 mg suukaudselt kaks korda päevas) .; Kasutamine: Et vähendada südamepuudulikkuse süvenemise haiglaravi riski patsientidel stabiilne sümptomaatiline kroonilise südamepuudulikkuse ja vasaku vatsakese jõudluse (LVEF) või alla 35%, kes on siinusrütm koos südame löögisagedus puhkeolekus või üle 70 löögi minutis ning kas ei suuda talu või esineb vastunäidustusi beeta-blokaatorid.

Corlanor doseerimisinfo

Jätke unustatud annus vahele ja võtke ravimit, kui on aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Vältida taimsete täiendada, mis sisaldavad naistepuna samal ajal võtate Corlanor.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Greip ja greibimahl võivad suhelda ivabradiinile ja põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid. Vältige greibimahla tooteid, võttes samal ajal Corlanor.

Väldi järske valguse intensiivsus ümber, nagu läheb väljaspool päikesevalguse pärast seda pimedas kohas. Anna oma silmad aega, et kohaneda aeglaselt valguses.

Corlanor võib põhjustada pearinglust või nägemishäireid, mis võivad kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui sõidad (eriti öösel) või teha midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik ja näha selgelt.

Mida tuleks vältida, võttes samal ajal Corlanor?

Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid märke allergiline reaktsioon Corlanor: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

väga aeglane südametegevus pearinglus, väsimus või jõuetus

kerge peaga tunne, nagu sa võib edasi viia

õhupuudus, mis on hullem kui tavaliselt; või

rinnus, südamepekslemine või raskepärane südamelöögid, kihav rinnus.

Ühine Corlanor kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

aeglane südame löögisagedus

kõrge vererõhk (tugev peavalu, nägemishäired, raskepärane kaelas või kõrvad); või

silmad võivad olla tundlikumad valgusele.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Paljud ravimid võivad suhelda ivabradiinile ja mõned ravimid ei tohiks kasutada koos. See hõlmab retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, ja need, mida käivitada või peatada kasutades ravi ajal Corlanor. Saada nimekirja kõigist oma ravimeid mis tahes tervishoiuteenuse osutaja, kes teid ravib.

1.01.2015-06-26, 10:31:45.

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Südamepuudulikkus lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, furosemiid, karvedilooli Lasix, varfariini, digoksiini, Norvasc, diltiaseem, Coreg spironolaktoon tarvitamist Diovan, nitroglütseriini, valsartaani, enalapriil, triamsinolooni hüdralasiinil, ramipriil, Toprol-XL, nifedipiini, Nitrostat, benasepriilil

Corlanor kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Corlanor?

Corlanor (ivabradiinile)