Confessions of Chocoholic

Kui te logelema mulle rohkem kui paar tundi saate kiiresti aru, et seal on üks toidu ja üks ainult toidu, et ma saan üsna hull üle. See ei ole kohvi (kuigi see on pruun), või jäätis (kuigi see on kreemjas), ja see on sulamistemperatuur, mis on veidi alla kehatemperatuuri. Oh yeah, baby … see on šokolaadi.

Siin on üks ülestunnistus alustada meid maha. Üks püha Patricku päeva, minu õde andis minu kaks tüdrukut 3-tolline foolium-pakitud šokolaadi härjapõlvlased alates kena šokolaadi poest. Tüdrukud pane ära külmkappi lõhnama hiljem. Tavaliselt on need härjapõlvlased oleks ohutu minu šokolaadi -craving sidurid. Aga mitu päeva hiljem olin tuju hammustada või kaks šokolaadi. Ja kui ma otsinud minu tavaline šokolaadi stashes – isegi šokolaadi laastude küpsetamiseks – hästi oli kuiv! Enne võiks öelda, “õnn on härjapõlvlased,” ära läks, et üks juhtidest. Paar päeva hiljem, olin teinud seda alla terava jalgu.

Ma ei ole kompulsiivne sööja, ja ma tõesti ei pea toidu isu rääkida. Aga mul on armastus šokolaadi, mis on tasakaalustamata muu toidu Ma ei mõtle, mida tõendab šokolaadi päkapikk veresauna.

Kas ma kunagi rohkem kui paar hammustab korraga? Mitte päris. Sest ma ei võta endale šokolaadi, see on alati olnud midagi, mida ma nautida väikestes kogustes: mõned šokolaadi suudleb siin ja supilusikatäis šokolaadihelbed seal.

Ma annan teile ühe saladuse. Ülemises paremas nurgas sügavkülmiku uks on minu šokolaadi stash – teatud tüüpi šokolaadi üksikute osadena, nagu šokolaad kiibid või Hershey Nuggets.

Oota … on meetod minu hullusest!

See põhineb minu “Elaine Magee külmutatud šokolaadi teooria”: Kui paned hammustada suurusega tükk külmutatud šokolaadi suus, see sunnib sind oma aega nautida seda. Sa ei saa hammustada, nii et teil ei ole muud valikut, rulli ta ümber oma keele, aeglaselt soojeneb see ja pehmendava ta.

See meetod annab teile 3 täis minuti šokolaadi ecstasy kohta Hershey kullatükk, võrreldes lihtsalt sekundit šokolaadi toatemperatuuril. Ma tean seda, sest ma ajastatud mina teen seda mitu korda lihtsalt olla kindel (see oli tõesti tore eksperiment – kas proovida seda kodus!).

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …