CHA DE BUGRE: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Bois d’iin, Brasiilia Dieet Pill, Bugrinho, Cafe de Bugre, CafÃde la Forêt, CafÃdes Bois, Cafe do Mato, Cafezinho, Cha-de-Negro-Mina, Chá de Bugre, Cha de Frade, Claraiba, Kohv on Woods, Coquelicot, Cordia ecalyculata, Cordia salicifolia ..; Vaata kõik nimed Bois d’iin, Brasiilia Dieet Pill, Bugrinho, Cafe de Bugre, CafÃde la Forêt, CafÃdes Bois, Cafe do Mato, Cafezinho, Cha-de-Negro-Mina, Chá de Bugre, Cha de Frade, Claraiba, Kohv Woods, Coquelicot, Cordia ecalyculata, Cordia salicifolia, Grao-do-Porco, Laranjeira-do-Mato, Louro-Salgueiro, Louro-Mole, Pilule Amincissante BrÃsilienne, Porangaba, Rabugem; Peida nimed

Cha de Bugre on puu, mis on levinud Brasiilia ja võib leida ka troopiliste metsade Paraguay ja Argentina. Puu toodab punane puu, mis näeb välja palju nagu kohvioad. See puu on sageli röstitud ja keedetud arvesse tee aseainena kohvi. Üks tema nimesid on “kohvikus do Mato” või € œcoffee on woods.â €; Cha de Bugre on populaarne kaalulangus abi Brasiilias ja on tavaline koostisosa “Brasiilia dieedi tablette”, mis on ka muutumas populaarseks Põhja-Ameerikas. Mõned neist “Brasiilia toitumine pillid” on ka mõelnud, et sisaldavad retsepti amfetamiini ja rahustid; Cha de Bugre on ravimiseks kasutatakse ka tselluliidi, köha, vedelikupeetust (turse), podagra, vähk, herpes, viirusinfektsioonid, palaviku ja südame- ja veresoonte. Seda kasutatakse ka üldise toonilis parandada vereringet ja südame tööd; Mõned inimesed kohaldada Cha de Bugre otse nahale haavade parandamiseks.

Mõned inimesed arvavad, Cha de Bugre vähendab isu, kuid ei ole teaduslikke tõendeid, et see on tõsi. Ei ole piisavalt teada Cha de Bugre teada, kuidas see võib töötada mis tahes meditsiinilise kasutamise.

Piisavad tõendid, fo; Kaalulangus ja ülekaalulisus; Vähendades tselluliiti; köha; Vedelikupeetus (tursed); Podagra; vähk; herpes; Viirusinfektsioonid; palavik; Südamehaigus; Haavade paranemist; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust Cha de Bugre nende kasutusalad.

Ei ole piisavalt teada Cha de Bugre teada, kas on mingeid ohte või kui see on ohutu võtta; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt teada kasutamist Cha de Bugre raseduse ja rinnaga -feeding. Hoia ohutu poolel ja mitte kasutada.

Cha de bugre võivad mõjutada nagu vesi pill või “diureetikum.” Võttes cha de bugre võib väheneda, kui hästi keha saab lahti liitium. See võiks suurendada, kui palju liitium on organismis ja põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Räägi oma arstiga enne selle toote kasutamist, kui te kasutate liitium. Teie liitium annust võib olla vaja muuta.

Sobiv annus Cha de Bugre sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul Cha de Bugre. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression