Caregiving ja seedetrakti haigused

Kui te hoolitsete kallimale seedetrakti haigus, on palju asju, mida saate teha, et aidata tal juhtida seisukorras, sealhulgas

Mida me kõik peame teadma reisijate kõhulahtisust? küsis Emory ülikooli professor Phyllis Kozarsky, MD, CDC ekspert reisi tervise konsultant.

sourc; National seedetrakti haigused Info Keskus.

Pöörduge alguses ravi sümptomeid: Üks tähtsamaid asju, mida saate teha, kui hooldaja on julgustada oma kallimale saada ravi niipea kui tekib ärritus. Kohest ravi aitab tagada parima võimaliku tulemuse ja vähendada tarbetuid ebamugavusi; Edendada tervislikku an; tasakaalustatud die; Terve, tasakaalustatud toitumine mängib olulist rolli seedesüsteemi tervist. Julgusta oma kallimale süüa tervislikku ja tasakaalustatud toitumist piisavalt kaloreid. Kõhulahtisus, oksendamine, halb toitainete imendumist ja kõrvaltoimeid narkomaaniaravi kõik võivad põhjustada alatoitumust. Meenutage oma kallimale süüa väikeste portsjonite kogu päeva, et aidata vähendada sümptomeid ja ohu vähendamiseks alatoitumus. Kui tema sümptomid ei allu mõne päeva pärast või kui nad on väga tõsine, pöörduge kindlasti arsti poole, et tagada oma kallimale saab nõuetekohaseks hindamiseks ja raviks; Tea hoiatussildid: Kui oma kallimale hakkab ilmnema tõsisema haiguse – kaotada kaalu kiiresti, võttes korduva oksendamise oksendamise või kõhulahtisuse või kellel kõhu, rinna või kurguvalu – pöörduda arsti poole.