CARASIL

Olulised; On võimalik, et peamine aruande pealkirja CARASIL ei ole nimi, mida oodata. Palun kontrollige sünonüümid loetletakse leida alternatiivne nimetus (ed) ja häire alajaotus (t) Käesolevas aruandes käsitletud.

peaaju autosoomne retsessiivne arteriopaatiat w / subcortica; infarktid ja leukoencephalopath; Maeda sündroom

CARASIL on äärmiselt haruldane geneetiline haigus, mida iseloomustavad kahjustusi väikeste veresoonte ajus. Üksikisikute CARASIL on risk haigestuda mitu lööki, isegi kui neil ei ole kardiovaskulaarseid riskifaktoreid. Sümptomid CARASIL tuleneda kahju erinevate väikeste veresoonte, eriti ajus. Isikud, kellel CARASIL võib tekkida mitmesuguseid sümptomeid, mis on seotud valgeaine kaasamine või leukoaraiosis (muutused sügava valgeaine ajus, mis ilmneb MRI või CT). Sellised sümptomid hõlmavad kasvavat lihastoonust (spastilisus), püramidaalse märgid ja pseudobulbaarne halvatus algab vanuses 20 kuni 30 aasta jooksul. Pseudobulbaarseks halvatus on rühm neuroloogilisi sümptomeid, sealhulgas raske närimine, neelamine ja kõne. Lõpuks kognitiivsete häirete ja dementsuse võib põhjustada. Umbes pooltel juhtudel on insult -stiilis episood. Vanus algusega on 20 kuni 50 aastat vanad. CARASIL on lühend, mis tähistab fo; (C) erebral – seotud aju või väikeaju milles on ajuosa, mis kontrollib tasakaalu ja lihaste koordinatsioonihäired; (A) utosomal (R) ecessive – pärandiga, kus kahes eksemplaris (üks kummaltki vanemalt) on ebanormaalne geen on vajalik arengu häire; (A) rteriopathy – haigus väikestes arterites (veresoonte mis viivad verd eemale süda); (S) ubcortical – seotud konkreetse valdkonna sügav ajus, mis on seotud kõrgema toimimist (näiteks tahtlike liigutuste, põhjendusi, mälu); (I) nfarcts – kudede kao väikeajus põhjustatud hapnikupuudusest ajju, mis tekib siis, kui verevool väikestes arterites on blokeeritud või ebanormaalne; (L) eukoencephalopathy – hävitamiseks müeliini, õlise ainena, mis katab ja kaitseb närvikiudude kesknärvisüsteemi.

Ameerika leukodüstroofia foundatio; 224 N. 2nd St; Suite; DeKalb, IL 6011; Tel: (815) 748-321; Tel: (800) 728-548; E-post: office @ ul; Internet: http: //www.ulf; NIH / National Institute of neuroloogiliste haiguste ja Strok; Postkontori Kast 580; Bethesda, MD 2082; Tel: (301) 496-575; Faks: (301) 402-218; Tel: (800) 352-942; TMV: (301) 468-598; Internet: http://www.ninds.nih.gov/

See on abstraktne aruande National Organization Haruldaste Haiguste (NORD). Koopia täielik aruanne saab tasuta alla laadida NORD kodulehel registreeritud kasutajad. Täielik aruanne sisaldab lisateavet, sealhulgas sümptomeid, põhjuseid, mõjutatud elanikkond, mis on seotud häired, standard uuritavate ravi (kui see on olemas), ja viited meditsiinilist kirjandust. Sest täisteksti versioon seda teemat mine www.rarediseases ja kliki haruldaste haiguste Database all “Haruldaste haiguste Information”.

Esitatud teave käesolevas aruandes ei ole mõeldud diagnostika eesmärgil. See on ette nähtud üksnes teavitamise eesmärgil. NORD soovitab mõjutatud üksikisikute küsida nõu või kaitsja oma isikliku arstid.

On võimalik, et pealkiri see teema ei ole nime valisite. Palun kontrollige sünonüümid loetletakse leida alternatiivne nimetus (ed) ja häire alajaotus (t) käesoleva aruandega hõlmatud

See haigus kande aluseks meditsiinilise teabe kaudu kättesaadavaks kuupäev lõpus teema. Kuna NORD ressursid on piiratud, siis ei ole võimalik hoida iga kande haruldaste haiguste Database täiesti praeguste ja täpne. Küsige ametid loetletud Resources for uusimat teavet selle häire.

Täiendavat teavet ja abi harvaesinevate haiguste, võtke Rahvuslikus haruldaste haiguste eest postkontori Box 1968 Danbury, CT 06813-1968, telefon (203) 744-0100, veebilehe www.rarediseases või e-posti harva @ rarediseases

Viimati uuendatud: 2/20/201; Copyright 2010, 2013 National Organization haruldaste haiguste Inc.

 National Organization Haruldaste Haiguste

Õietolmuhulkade ravi näpunäiteid ja palju muud.

See on midagi aevastama kell.

mitte ükski