Buprenorfiini uimastisõltuvuse

Võtad buprenorfiini pannes pillid keele alla.

Buprenorfiin on opioid ravimi sarnaseid morfiin, kodeiin ja heroiin. See on suunatud samades kohtades ajus, et opioidid teha. See leevendab ravim isu andmata teile sama suur kui teised opioidravimid.

Buprenorfiini põhjustada kõrvaltoimeid sarnane teiste opioidide ja ka võib tekitada füüsilist sõltuvust.

Buprenorfiini aitab ravida sõltuvus opioidravimid, sealhulgas heroiini ja narkootilisi valuvaigisteid. See takistab või vähendab võõrutusnähud põhjustatud suitsetamisest neid ravimeid.

Uuringud on näidanud, et buprenorfiini raviks efektiivne opiaadisõltuvuse. 1

Kõik ravimid kõrvaltoimeid. Aga paljud inimesed ei tunne kõrvaltoimeid, või nad suudavad nendega toime tulla. Küsige oma apteekrilt, kuidas kõrvaltoimeid iga ravimit võtate. Kõrvaltoimed on loetletud ka teavet, mis on koos oma ravimit.

Tavaliselt kasu ravi on tähtsam kui väiksemad kõrvaltoimed; Kõrvaltoimed võivad ära minna, kui olete ravimit võtma aega; Kui kõrvaltoimeid ikka häirib sind ja sa ei tea, kas te peate ravimi võtmist, võtke ühendust oma arstiga. Ta võib olla võimalik vähendada annust või muuta oma ravimit. Ära lõpetavad järsku oma ravimi võtmist enne, kui arst on määranud.

Siin on mõned olulised asjad mõtlema

Hingamis-; Näo, huulte, keele või kõri Märgid üledoosi includin; Külm, niiske nahk; Segadus; Raske närvilisus või rahutus; Raske pearinglus, uimasus, või nõrkus; Aeglane hingamine; Krambid.

lööve; Kiire ja aeglane, või südamepekslemine; Suurenenud higistamine; Punetus või punetus näol.

Helista oma arstile või päästeteenistused kohe, kui teil on

Helistage oma arstile, kui teil on

Sagedased kõrvaltoimed selle ravimi hulka

Vaata Drug Reference terve nimekiri kõrvaltoimetest. (Drug Reference ei ole saadaval kõigis süsteemides.)

Ärge võtke tujumuutvad ravimid, narkootilised valuvaigistid, rahustid, unerohud, või rahustite võtmise ajal buprenorfiini.

Mõnel juhul võib buprenorfiini kasutada alternatiivina metadoon, mis samuti on antud opiaadisõltuvuse raviks. Buprenorfiini võib olla vähem tõsiseid kõrvaltoimeid kui metadooni. Rääkige oma arstiga, mida võiks kõige paremini sobivad.

Meditsiin on üks paljudest tööriistu arst on raviks terviseprobleem. Võttes meditsiinis, nagu arst soovitab parandada oma tervist ja võib takistada tulevasi probleeme. Kui te ei võta oma ravimeid korralikult, siis võib panna oma tervise (ja võib-olla oma elu) ohus.

On palju põhjusi, miks inimesed on hädas, võttes oma ravimeid. Kuid enamikul juhtudel on midagi, mida saate teha. Soovitusi, kuidas töö ümber ühiseid probleeme, ravimeid, nagu ette nähtud.

Kui te olete rase, rindade -feeding, või kavatsete rasestuda, ei kasuta ravimeid, kui arst on määranud. Mõned ravimid võivad mõjutada teie last. See hõlmab retsepti ja üle leti ravimid, vitamiinid, ürdid ja täiendused. Ja veenduge, et kõik teie arstid teavad, et olete rase, rindade -feeding, või plaanite rasestuda.

Järelravi on oluline osa teie ravi ja ohutust. Kindlasti teha ja minna kõiki kohtumisi ja helistage oma arstile, kui teil on probleeme. Samuti on hea teada oma testi tulemusi ja peab nimekirja ravimitest, mida te võtma.

Täitke uue ravimi vorm (PDF) (Mis on PDF-dokument?), Et aidata teil mõista seda ravimit.

Buprenorfiin: Alternatiiviks metadoon (2003). Medical kiri uimastite ja Ravimisõpetus 45 (W1150A): 13-15.

Adam Husney, MD – Family Medicin; Peter Monti, PhD – alkoholiseaduse ja Narkomaania

12. märts 2014

Kõhukinnisus; Peapööritus, pearinglus või minestustunne; uimasus; Iiveldus või oksendamine.