Brook Fordyce’i, püüdja ​​jaoks Chicago White Sox

NIMI: Brook Fordyc; TEAM: Chicago White Nii; ASEND: Catche; Vigastusi Broken Foot

Jalgpall: Yancey Thigpen (Tennessee Titans; Korvpall: Suvi Erb (NC State Naised; Hockey: Juha Ylönen (Phoenix Coyotes), Todd Reirden (St. Louis Blues)

Fordyce’i murdis luu tema vasaku jala ajal intrasquad mängu veebruaril 29. Ta on oodata kõrvale 4-6 nädalat. Fordyce’i ütles ta tundis luu peal oma jala pragu, kui ta üritas algab esimene baasi teine ​​pigi mustuse. Fordyce’i võeti maha väljale käru ja röntgen näitas vaheaega.

Fordyce’i, kes sõlmis $ 1.500.000, kaheaastase lepingu Valge Sox 17. novembril on meeskonna nr 1 püüdja. Ta valiti New York Mets kolmandas voorus 1989. aasta vaba agent eelnõu. Pärast tulevad üle äriregistris alates Punased hilja eelmisel kevadel 29-aastane Fordyce’i mänginud 105 mänge Chicago. Ta hit.297 eelmisel hooajal, üheksa Homerose ja 49 RBI. Ta viskas välja 22% (17 78) vaidlustada baasi stealers.

Seda tüüpi vigastuste põhjuseks on tavaliselt kukkumise või objekti maandumine suu, kuid see võib juhtuda ka siis, kui jalg on äkki purkide. Katkestus ühe või enama luu suu, sealhulgas kahju tuntakse subtalar (sub-TAY-lar) luumurd, võib olla väga valus. Murtud jalaga luud põhjustada valu, turse, verevalum ja nõrkus jalas. See võib kipitama või tunda tuim. Kui luud on katki halvasti, siis võivad nad otsida moondunud, ja see võib olla võimatu kõndida.

Üks kõige levinum suu breaks esineb pöialuu – väike luud varvaste vahele ja ülemise jala. Metatarsals on samaväärne jala luud peopesa. Stress murrud on levinud sportlaste ja on põhjustatud korduva trauma luustikku. Nad meenutavad väikesi pragusid luu, kuid võib muutuda väljendunud luumurrud, tegelikult raiumist ja nihutades luu. Navicular luu – mis kulub positsiooni suu pisut nagu nurgakivi kaare ja seetõttu on eriti haavatavad – saab murdunud sel viisil, nagu ka baasi viienda pöialuu.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …