alguses, järjekindel ravi võiks aidata kõrvaldada hiv

viide

Üks hirmutav teaduslikud väljakutsed HIV / AIDS teadlased on selgitamisel, kas HIV saab kõrvaldada isikutel, kes on nakatunud viirusega, kuid kes on saavutanud madal tõhusa ravi. Kell theernment, Anthony S. Fauci, Dr., theernment direktor ja tema uurimisrühm katsetame üks lähenemine sellele probleemile kasutades võimsaid uusi ravimeid proovida hävitada seisvate viiruse isikud, kes on vastanud ka aastaid kestnud antiretroviirusravi.

Selle aluseks lähenemine pärineb seitse patsienti, kelle ravi algas varsti pärast nakatumist HIV. Dr Fauci rühm jälgida patsiendi üle ligi viis aastat kestnud ravi ja dokumenteeritud püsivalt vähenenud viiruse taset. See tähendas patsiendid olid vähem tõenäoline, et arendada AIDS, kuid nad ei saanud olla kindlad, mida ravida ja seetõttu ei saanud ravi lõpetada. Kuna teadlased teavad, et väikestes veekogudes viirus võib peita rakkudes ja hiljem paljuneda arvesse levinud infektsioon, Dr. Fauci ja tema kolleegid täpselt mõõta, kui väike nende seisvate reservuaaride olid ja kuidas vastuvõtlikud nad võivad olla eritumist.

Theernment rühm arvutatud, et ravi kõrvaldatakse umbes pool viiruse seitse patsienti iga 4,6 kuud. See jättis ülejäänud HIV imiteerida-kuid pidevalt aeglustub tänu tõhusale pidev ravi. Eeldades, et nakatunud inimesed on umbes 1 miljon seisvate HIViga nakatunud rakke, uurimisgrupi kindlaks teinud, et HIV on püsiv veehoidla teoreetiliselt võimalik kõrvaldada koos 7,7 aastat tõhusat ravi.

Nende leid tekitab küsimuse, kas aega see võtaks viiruse kõrvaldamiseks võiks vähendada, kehtestades agressiivne antiretroviirusravi uuemate ravimite kui esialgne ravi jätab patsientidel väga madal HIV. Nad on just alanud kliinilises uuringus, et testida seda ideed.

Chun TW jt. Decay HIV veehoidla põdevate patsientide ravi pikema aja: mõju kaotamine viirus. Journal of Nakkushaigused 195 (12): 1762-4 (2007).